GRAFIKA REKLAMOWA

Projektując  kampanię reklamową czy branding firmy myślimy m.in. o reklamie  na witryny, ściany, okna, tablice reklamowe  a nawet reklamę na samochody oraz wiele innych nośników. Zależy nam na jak najlepszym odwzorowaniu layoutów w produkcji. Druk latexowy do szerokości 3,20 oraz UV LED do szerokości 5m, zapewni grafice dobrze nasycone kolory, wysoką jakość druku oraz wyższą trwałość, niż wydruki ecosolventowe

Grafika na ścianę

Folia ścienna - Polecamy do zastosowania reklamy na ścianach, zewnętrznych i wewnętrznych. Folia sprawdza się również na płaskich powierzchniach z delikatnymi przetłoczeniami

Grafika reklamowa

Szeroka gama folii samoprzylepnych monomerycznych, polimerowych, wylewanych i magnetycznych pozwala na niezliczone możliwości zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych od grafik reklamowych na oknach i witrynach, tablicach reklamowych, tabliczkach, kasetonach, ścianach i podłogach po grafiki na samochodach.

Folia kolorowa

Elementy wycinane z foli, zarówno kolorowej znajdują wiele zastosowań w reklamie i innych dziedzinach jako elementy wizerunkowe, dekoracyjne jak i informacyjne. Wyciętą folię samoprzylepną można stosować na różnych elementach m.in. na samochodach, szybach, witrynach, banerach, tablicach reklamowych.

Materiały płaskie

PCV - Grubość płyty od 2 – 10 mm. Stosowane do zadruku tablic reklamowych, grafik na systemy wystawiennicze, tabliczki kierujące

Plexi bezbarwne oraz Plexi mleczne - Grubość płyty od 2 – 6 mm . Stosowane do zadruku grafik reklamowych, obrazków, kasetonów, elementów podświetlanych

Płyta Kompozytowa- Doskonale nadają się na szyldy, tablice reklamowe, kasetony a także do wykorzystania przy aranżacji wnętrz jako elementy dekoracyjne. Płyty: biało-biała, srebrno – biała, biała jednostronnie oraz inne wersje kolorystyczne, dają możliwość druku zarówno jednostronnego jak i dwustronnego.

wysoka jakość druku Latexu i UV

Technologie, które zapewniają wysoką jakość wydruku i doskonale nadają się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz co pozwala na wykonywanie grafik wystawowych oraz dekoracji wnętrz.

druk ECO

Druk technologią latex jest bezzapachowy i całkowicie bezpieczny dla otoczenia

indywidualny projekt

wybierz lub zaprojektuj indywidualny wzór my go

Szybkie terminy realizacji

Kontakt

Chcesz rozpocząć z współpracę z nami lub zlecić nam kolejny projekt? Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej! Biuro 504 912 588 biuro@wallmaker.pl Odbiór zamówień: 05-110 Jabłonna ul. Modlińska 16 (wjazd od ul. Szkolnej)

Odbiór zamówień odbywa się na podstawie numeru zamówienia przesłanego wcześniej mailem w potwierdzeniu realizacji zlecenia. Prosimy przy odbiorze posiadać przy sobie numer zlecenia.

Chcesz rozpocząć z współpracę z nami lub zlecić nam kolejny projekt? Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej! Biuro 504 912 588 biuro@wallmaker.pl Odbiór zamówień: 05-110 Jabłonna ul. Modlińska 16 (wjazd od ul. Szkolnej)